0 Startsiden 0 Om oss 0 Produktkatalog 0 Våre butikker 0 Nyheter 0 Nettbutikk 0 Lenker 0 Kontakt oss 0
 







Avdeling Kristiansund:

Besøksadresse:
Maskinveien 11
6517 Kristiansund 
         
Telefon: 71 56 59 00
Telefaks: 71 56 59 01

Postadresse:
PB 2165, Løkkemyra
6502 Kristiansund

e-post: post@sevaldsen.no

Avdeling Ålesund:

Besøks- og postadresse:
Blindheim Industriveg 5
6020 Ålesund 
         
Telefon: 70 17 24 40
Telefaks: 70 17 24 41

e-post: ordre@sevaldsen.no

 

 


Tor Jan Sevaldsen
Daglig leder, TS Produksjon AS

Mobil: 909 26 745
E-post: tor.jan@sevaldsen.no

Wenche Sevaldsen
Daglig leder, TS Butikkdrift AS

Mobil: 916 15 132
E-post: wenche@sevaldsen.no


Avdeling Kristiansund:

Stig Taklo
Økonomisjef

Mobil: 975 10 652
E-post: stig@sevaldsen.no

André Lyngsgård
Driftssjef Kristiansund

Mobil: 918 10 079
E-post: andre@sevaldsen.no

Gjertrud Bjørnvold (ISO-Piloten)
Kvalitetsleder

Mobil: 917 07 628
E-post: gjertrud@iso-piloten.no

Eva Britt Hammervold
Salgsleder

Mobil: 977 03 826
E-post: eva.britt@sevaldsen.no


Boris Stajolowski
Avdelingsleder Distribusjon

Mobil: 400 18 871
E-post: boris@sevaldsen.no

Morten Sevaldsen
Avdelingsleder Bakeri

Mobil: 932 17 163
E-post: morten@sevaldsen.no


Tove Lyngsgård
Avdelingsleder Lunsjmat

Mobil: 917 34 230
E-post: tove@sevaldsen.no

Vidar Morch Olsen
Avdelingsleder Konditori

Mobil: 952 05 101
E-post: vidar@sevaldsen.no 


Avdeling Ålesund:

Sander Weerstra
Driftssjef Ålesund

Mobil: 951 47 891
E-post: sander@sevaldsen.no

Ugur Islekcerci
Avdelingsleder Distribusjon

Mobil: 464 42 893
E-post: ugur@sevaldsen.no

 


 
2004 - 2010 © Ramvik as  |  System: Zonate® CMS